Serwis laptopów i innych osobistych urządzeń elektronicznych w Krakowie

Jeżeli poszukujesz zaufanego serwisu laptopów to zapraszamy do PC Craft w Krakowskiej Nowej Hucie. Przeprowadzimy pełną oraz bezpłatną diagnostykę w celu wykrycia usterki, a po wycenie przystąpimy do jej szybkiego usunięcia. Zajmiemy się także regeneracją Twojego desktopu i naprawą tabletu. Przywrócimy twój sprzęt do pełnej sprawności!

Dlaczego warto poddać naprawie zepsuty laptop?

Długi czas reakcji, pęknięte zawiasy, zarysowania i inne oznaki wieku urządzenia nie zawsze muszą oznaczać, że czas na nowy sprzęt. Często wizyta w serwisie pozwoli zregenerować stary laptop oraz znacząco odsunąć w czasie jego wymianę. Koszt nowego urządzenia może znacząco przewyższyć cenę wymiany rozbitej obudowy lub zalanej klawiatury. Przeprowadzenie takich prac serwisowych jest jak najbardziej możliwe, wymaga jedynie doświadczenia i precyzji – których nie brakuje naszym pracownikom!

W ramach serwisu laptopów oferujemy m.in.:

  • naprawę lub wymianę matrycy,
  • wymianę dysku twardego,
  • wymianę napędy CD-ROM,
  • naprawę lub wymianę płyty głównej,
  • wymianę obudowy, klawiatury, zawiasów,
  • naprawę i czyszczenie po zalaniu,
  • instalacje oprogramowania oraz rozwiązywanie problemów z nim związanych.

Serwis PC

Chcesz wymienić podzespoły lub rozbudować swój komputer, ale nie masz pewności czy wybrane przez Ciebie komponenty będą kompatybilne? Korzystając z usług PC Craft nie musisz posiadać szerokiej wiedzy z zakresu budowy pecetów! Nasi specjaliści świetnie się na tym znają i pomogą zaoszczędzić Twój czas oraz pieniądze. Zwiększymy możliwości każdego desktopu wykorzystując w pełni jego możliwości. Ponadto zajmujemy się instalacją systemów Windows, naprawą problemów związanych z softwarem, odzyskiwaniem kont użytkownika, archiwizacją danych i wieloma innymi zagadnieniami.