Naprawa laptopów Krakowie - o nas

Naprawa laptopów, komputerów i tabletów oraz serwis drukarek w Krakowie to specjalność naszej firmy. Dostarczamy skuteczne rozwiązania IT dla biznesu oraz użytkowników domowych. Zapraszamy!

Dlaczego my?

Dysponujemy szczegółową wiedzą o budowie i funkcjonowaniu sprzętu komputerowego. Mamy też wieloletnie doświadczenie w jego serwisowaniu i obsłudze. Znamy najnowsze rozwiązania, zarówno sprzętowe, jak i software’owe. Sprzęt komputerowy i oprogramowanie nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Dzięki temu skrupulatnie wykonujemy naprawę tabletów czy laptopów — doprowadzamy sprzęt do pełnego funkcjonowania.

Do każdego przypadku podchodzimy w sposób profesjonalny i kompetentny. Nie istnieją dla nas problemy nierozwiązywalne. Dokładnie zgłębiamy zagadnienie i wykonujemy niezbędne zabiegi w celu usunięcia usterki i nieprawidłowości.

Zdajemy sobie sprawę, jakie straty może spowodować awaria systemu komputerowego w firmie lub jak uciążliwy jest brak urządzenia pod ręką. Dlatego każdą naprawa tabletów, laptopów i komputerów PC wykonujemy sprawnie i terminowo.

Nie tylko naprawiamy laptopy Asus i innych marek, ale także serwisujemy sprzęt komputerowy i dostarczmy skuteczne rozwiązania IT. Oferujemy wszystkie usługi informatyczne, zapewniając kompleksową obsługę firm oraz użytkowników domowych.

W ramach naprawy laptopów Asus oraz innych marek, a także komputerów PC i tabletów dostarczamy części zamienne w cenach hurtowych. Dzięki temu zapewniamy wysoki standard usług w atrakcyjnej cenie. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Krakowie, niedaleko Nowej Huty (Osiedle Słoneczne 3). Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług w ramach serwisu laptopów, komputerów PC i drukarek. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy!