Naprawa laptopów Kraków - Nowa Huta – o nas

PC Craft jest profesjonalną i nowoczesną firmą, której specjalnością są naprawa laptopów, komputerów i tabletów oraz serwis drukarek w Krakowie. Dostarczamy również skuteczne rozwiązania IT dla biznesu oraz użytkowników domowych.

Profesjonalizm

Dysponujemy pogłębioną wiedzą z dziedziny budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego. Mamy też wieloletnie doświadczenie w jego serwisowaniu i obsłudze. Znamy najnowsze rozwiązania, zarówno sprzętowe, jak i software’owe. Sprzęt komputerowy i oprogramowanie nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Dzięki temu naprawa laptopów czy tabletów jest realizowana profesjonalnie.

Skuteczność

Do każdej naprawy podchodzimy w sposób profesjonalny i kompetentny. Nie istnieją dla nas problemy nierozwiązywalne. Dokładnie zgłębiamy zagadnienie i wykonujemy niezbędne zabiegi w celu usunięcia usterki i nieprawidłowości.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę, jakie straty może spowodować awaria systemu komputerowego w firmie lub jak bolesne jest „rozstanie” właściciela z laptopem. Z tego też względu każda naprawa tabletów, laptopów i komputerów PC jest przez nas wykonywana sprawnie i w obiecanym terminie.

Kompleksowa obsługa

Nie tylko serwisujemy sprzęt komputerowy, ale również dostarczmy skuteczne rozwiązania IT. Świadczymy pełny wachlarz usług informatycznych, zapewniając kompleksową obsługę firm oraz użytkowników domowych.

W ramach serwisu komputerów dostarczamy części zamienne w cenach hurtowych. Dzięki temu zapewniamy wysoki standard usług za rozsądną cenę, a żaden nasz Klient nie wydaje więcej niż powinien. 

PC Craft ma swoją siedzibę w Krakowie, niedaleko Nowej Huty. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług w ramach serwisu komputerów, serwisu laptopów i drukarek. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Czekamy na Państwa w naszej siedzibie Osiedle Słoneczne 3.