Serwis komputerowy - Zakres usług

Firma PC Craft oferuje klientom indywidualnym, firmom oraz urzędom usługi związane z dostarczaniem skutecznych rozwiązań IT, serwisem komputerów, serwisem laptopów oraz serwisem drukarek. Staramy się pomóc Państwu w kilku dziedzinach.

Serwis komputerów PC

W ramach serwisu komputerów oferujemy naprawy komputerów PC. Zajmiemy się  odzyskiwanie utraconych danych. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązywaniem problemów softwareowych. W razie koniczności podejmiemy się usuwania wirusów. Dysponujemy dostępem do części zamiennych i podzespołów.

Naprawimy Twój komputer szybko i skutecznie!

Sieci i serwery

Nasza firma zajmuje się projektowaniem infrastruktury sieciowej. W ramach tej usługi budujemy sieci i zakładamy okablowanie strukturalne. Wykonujemy instalacje i konfiguracje serwerów i urządzeń sieciowych. Proponujemy zarządzanie siecią i usługę troubleshootingu. Zajmujemy się na zlecenie klienta konserwacją i modernizacją sieci komputerowych.

Serwis drukarek

Firma PC Craft oferuje usługi serwisu drukarek wszystkich typów. Dokonujemy regeneracji lub wymiany bębnów światłoczułych. Naprawiamy lub wymieniamy systemy poboru papieru. Wykonujemy naprawy fuserów. Napełniamy i dostarczamy tusze i tonery oraz oferujemy instalacje drukarek sieciowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usług komputerowych.