Usługi informatyczne — serwis urządzeń oraz budowa sieci - Kraków - Nowa Huta

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń (komputery, laptopy i drukarki) oraz budową i zarządzeniem sieci komputerowych. Zapraszamy!

Oferta

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i urzędami. Zadbamy o to, żeby sprzęt komputerowy działał bez zarzutu.

Oferujemy:

  • serwis laptopów i komputerów PC. Wykonujemy także naprawy tabletów, jak i netbooków. Zajmujemy się odzyskiwaniem utraconych danych oraz usuwaniem uniemożliwiającym ich ponowne odczytanie. Rozwiążemy także wszelkie problemy software’owe. Oprócz tego podejmujemy się usuwania wirusów. Dysponujemy dostępem do części zamiennych i podzespołów,
  • sieci i serwery — zajmujemy się projektowaniem infrastruktury sieciowej. W ramach usługi budujemy sieci i zakładamy okablowanie strukturalne. Wykonujemy także instalacje i konfiguracje serwerów oraz urządzeń sieciowych. Proponujemy zarządzanie siecią i usługę troubleshootingu. Prowadzimy również konserwacje i modernizacje sieci komputerowych,
  • serwis drukarek — obsługujemy drukarki każdego typu. Dokonujemy regeneracji oraz wymiany bębnów światłoczułych. Naprawiamy lub wymieniamy systemy poboru papieru. Wykonujemy naprawy fuserów. Napełniamy i dostarczamy tusze i tonery. Przeprowadzamy także instalacje drukarek sieciowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usług komputerowych!