Naprawa laptopów Kraków, Nowa Huta – O nas

 

PC Craft jest profesjonalną i nowoczesną firmą zajmującą się nie tylko naprawą komputerów i naprawą drukarek w Krakowie, ale również dostarczającą skuteczne rozwiązania IT dla biznesu oraz użytkowników domowych. 

Profesjonalizm

Posiadamy pogłębioną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i obsłudze sprzętu komputerowego. Znamy najnowsze rozwiązania, zarówno sprzętowe jak i softwareowe. Sprzęt komputerowy i oprogramowanie nie kryją przed nami żadnych tajemnic.

Skuteczność

Do każdej naprawy podchodzimy w sposób profesjonalny i kompetentny. Nie istnieją dla nas problemy nierozwiązywalne. Dokładnie zgłębiamy zagadnienie i wykonujemy niezbędne zabiegi w celu usunięcia usterki i nieprawidłowości.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę, jakie straty spowodować może awaria systemu komputerowego w firmie lub jak bolesne jest „rozstanie” właściciela z laptopem. Z tego też względu wykonujemy wszystkie usługi serwisowe sprawnie i w obiecanym terminie.

Kompleksowa obsługa

Nie tylko serwisujemy sprzęt komputerowy, ale również dostarczmy skuteczne rozwiązanie IT. Nasze usługi są profesjonalne i kompleksowe. Świadczymy pełny wachlarz usług informatycznych, zapewniając kompleksową obsługę firm oraz użytkowników domowych.

W ramach napraw komputerów dostarczamy części zamienne w cenach hurtowych, dzięki czemu zapewniamy wysoki standard usług za rozsądną cenę, a żaden nasz Klient nie wyda więcej niż powinien. PC Craft ma swoją siedzibę w Krakowie, niedaleko Nowej Huty. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Zachęcamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą usług w ramach serwisu komputerów, serwisu laptopów i drukarek. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Czekamy na Państwa w naszej siedzibie Osiedle Słoneczne 3.